Co należy zrobić żeby skorzystać z moich usług?

Jestem tarocistką, która stawia karty intuicyjnie. Nie korzystam z wyuczonych rozkładów, robię to na swój sposób który zawsze mi się sprawdza. Oprócz kart używam mojej intuicji, poczuć i wizji które mam w czasie czytania z kart.
Ja nie wróżę… Ja czytam z energii.
Spotkania ze mną odbywają się na WHATSAPP I Instagramie. Na zamówione pytania/rozkłady odpowiadam długimi głosówkami na WHATSAPP.
Ważna informacja – nie pracuję w weekendy poza usługą express!
JAKIE PANUJĄ TU ZASADY?
1. Nie stawiam kart osobom niepełnoletnim.
2. Nie stawiam kart osobom w ciąży.
3. Nie stawiam kart osobom w stanie silnego wzburzenia.
4. Nie przewiduję śmierci.
5. Nie stawiam kart na zdrowie (nie diagnozuję chorób).
6. Jeśli odwołasz sesję do 24h przed czasem, zwracam Ci całą kwotę jaką wplaciłaś/łeś. Jeśli odwołasz sesję na 12h przed nią, oddaję Ci połowę kwoty.  Jeśli nie stawiasz się na umówioną sesję, nie poinformujesz mnie w wyznaczonym czasie o rezygnacji, wtedy nie przypada Ci zwrot środków.
7. Nie zwracam pieniędzy za inne usługi poza sesjami odwołanymi na czas. Zawsze realizuję swoje usługi do końca i nie zostawiam Klienta z niczym.
8. Opłacenie usługi (jak i rezerwacja terminu w przypadku sesji) są równoznaczne z zaakceptowaniem tych zasad.
9. Czas oczekiwania na przelew to dwa dni.
Formy przelewu: przelew ZWYKŁY, formy płatności podane w sklepie.
Co należy zrobić by skorzystać z moich usług?
1. Wybierz formę usługi z której chcesz skorzystać.
2. Przeczytaj zasady podane w wyżej.
3. Jeśli spełniasz wszystkie punkty (także godzisz się na konsekwencje rezygnacji z usługi), śmiało zamawiaj.
ODWOŁYWANIE SESJI
Jeśli odwołasz sesję do 24h przed czasem, zwracam Ci całą kwotę jaką wplaciłaś/łeś.
Jeśli odwołasz sesję na 12h przed nią (i mniej), oddaję Ci połowę kwoty.
Jeśli nie stawiasz się na umówioną sesję, nie poinformujesz mnie w wyznaczonym czasie o rezygnacji, wtedy nie przypada Ci zwrot środków.
Sesje indywidualne odbywają się na kamerce na Whatsapp lub na Instagramie. Kontaktuję się wyłącznie przez kamerkę. Do sesji potrzebuję Twojego imienia i daty urodzenia. Mile widziane zdjęcia osób oraz przygotowane pytania (choć w ostateczności wiem o co pytać ;)). W celu umówienia sesji dogadujemy dzień i godzinę podczas której będzie nam się najłatwiej spotkać.
Jeśli zamawiasz rozkład w formie głosówki, proszę zastosować się do instrukcji w opisie usługi. Do takiego czytania również potrzebuje imion i dat urodzenia. Tak samo do odpowiedzi na pojedyncze pytania. Czas oczekiwania na rozkład indywidualny lub horoskop (na miesiąc, trzy i sześć miesięcy) – do 10 dni ROBOCZYCH (za wyjątkiem zapisów na konkretny miesiąc), na odpowiedź na pojedyńcze pytanie – do 4 dni ROBOCZYCH, pakiet pytań do 7 dni ROBOCZYCH.
Usługa EXPRESS wykonywana jest do 24 godzin.
ZWROTY
Pieniadze zwracam tylko za sesje indywidualne które nie dojdą do skutku i zostanie to zgłoszone wcześniej przez klienta (regulamin podany wyżej).
Nie zwracam pieniędzy w przypadku niestawienia się na sesji z winy klienta albo za wykonane usługi.
Z racji specyfiki moich usług nie przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy (przeczytaj regulamin sklepu), więc proszę o konsekwentny zakup usług.
Szanujmy swój czas.
Ściskam,
Marta

Dodaj komentarz